Samochody

Szczerość to jedna z podstawowych wartości jakimi się kierujemy a obiektywizm w ocenie marek samochodów jest bezpośrednią pochodną szczerości.

Ponieważ jesteśmy niezależnym dealerem wielomarkowym samochodów dostawczych przeznaczonych do zabudowy, znamy wszystkie cechy charakterystyczne pojazdów różnych marek.

Są wśród nich przeboje rynku, czyli Fiat Ducato i Renault Master, ich konstrukcje bliźniacze (jednak z pewnymi zmianami) – Citroen Jumper, Peugeot Boxer i Opel Movano. Ponadto – bardziej niszowe konstrukcje w tym segmencie: Mercedes Sprinter, Ford Transit i VW Crafter. Nie można nie wspomnieć o jednym z najistotniejszych modeli w tym segmencie – Iveco Daily.

Oferta dopasowana do oczekiwań i potrzeb

Wiemy jak irytujące jest bezkrytyczne zachwalanie przez jednomarkowego sprzedawcę tego jedynego właściwego samochodu. Wiemy ile nieporozumień i rozczarowań w przyszłości to przynosi.
Wiemy, że liczą się walory użytkowe samochodu (jedną z ważniejszych jest ładowność), specyfikacja techniczna (z możliwie niskim spalaniem), komfort jazdy (w końcu miesięcznie zrobisz średnio 12 tyś km), niezawodność (każdy dzień w serwisie, to stracone zlecenie transportowe), warunki gwarancji

(wbrew pozorom wśród marek są duże rozbieżności), oczywiście cena końcowa (kto by chciał przepłacić? nie znamy takiego…).
Bywa także, że to dostępność poszczególnych pojazdów staje się kluczowym czynnikiem zakupu (mało kto może sobie pozwolić na wielomiesięczne oczekiwanie).
Wiele lat doświadczenia pozwala nam sprostać każdym, nawet najbardziej wyszukanym oczekiwaniom ze strony Klientów, o czym świadczą między innymi nasze referencje.

Wspieramy rozwój firm
transportowych!