Kariera

Rozwijamy się i poszukujemy pracownikaW związku z ciągłym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko Doradcy Klienta Biznesowego.

Wymagania:

  • Min. 5 letnie doświadczenie w branży samochodów dostawczych oraz w branży finansowej poparte znacznymi osiągnięciami
  • Absolutna uczciwość i otwartość wobec Klienta jak i pracodawcy
  • Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku pojazdów do 3,5 tony
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dyspozycyjność, gotowość do podróży służbowych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Wykształcenie wyższe
  • Prawo jazdy kat. B

Główne obowiązki:

  • Profesjonalna i rzetelna obsługa każdego Klienta według ścisłych procedura
  • Rozpoznanie i analizowanie potrzeb Klienta i dobór wyłącznie odpowiedniego dla niego produktu
  • Budowanie i utrzymywanie serdecznych relacji biznesowych z Klientem
  • Terminowe raportowanie bieżących wyników
  • Pełna postawa pro-kliencka

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja + pakiet medyczny)
  • Szeroki pakiet profesjonalnych szkoleń
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Certyfikat 2015/147590

doradca klienta

Wspieramy rozwój firm
transportowych!